Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія



Педагогічний колектив

   

№, п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Освіта Навчальний заклад (якщо навчається, вказати факультет) Рік закінчення закладу Фах за освітою Предмет(и) викладання, педагогічне навантаження Основна посада Стаж З якого часу працює в даному закладі З якого часу працює на даній посаді Дата курсової перепідготовки Назва і місце курсів, № посвідчення Рік проходження атестації Категорія за атестацією Педагогічне звання Державні нагороди Галузеві заохочення Домашня адреса, телефони
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
1. Голянич Володимир Васильович 08/02/1960 вища УжНУ 1988 Вчитель нім. мови нім. мова 23 вчитель нім. мови 39 1982   2015 курси  вчит. Нім.мови      № 963 2015 вища старший вчитель     с.. Верб'яж, 24  Т. 45-3-17         
2. Ковач Ганна Михайлівна 06.10.1965 вища Дрогобицький педінститут 1987 вчитель рос.. мови заруб. літер.,10  директор школи 31 1987 1999 2015 курси керів.шкіл, курси вчит. заруб. літ.,укр. мови і літ. №1819 2015 вища старший вчитель     с.. Верб'яж, 22 Т. 45-3-38       
3 Грига Надія Юріївна 27.02.1959 вища Іванофранківський педінститут 1996 вчитель історії історія, правозн.,11 географія 3.5. вчитель історії 42 1978 1992 2017 курси вчит. історії   №3582 2018 вища старший вчитель     с.. Верб'яж, 17 Т.45-3-25
4. Голянич Микола Федорович 04.12.1958 вища Тернопільський педінститут 1980 вчитель фізкультури фізкультура, 21. вчитель фізкульт. 38 1981 1981 2017 курси вчителів фізкультури №3919 2018 вища старший вчитель     с.. Верб'яж, 25 Т.45-3-16
5. Горбей Марія Іванівна 15.10.1973 вища УжНУ 1996

вчитель фізики,

інформатики

фізика,7 труд. навч.7, інформат.7. заступник директора 22 1999 1999 2016 курси вчителів фізики,інформ.,труд.навч. №3402     2017 вища старший вчитель     с.. Завадка, 203 т.39-2-59
6. Паньків Тетяна Іванівна 03.03.1966 вища Дрогобицький педінститут 1994 вчитель поч. класів  класовод 4 класу , 19           вчитель поч. класів 33 1994 1994 2014 курси вчит. поч. класів №2809 2015 вища       с.. Верб'яж, 99 т. 45-2-27
7. Приймич Людмила Федорівна 07.12.1978 вища УжНУ 2001 вчитель укр. мови і літ-ри класовод 3 класу, 22 .          вчит. поч. класів 21 2000 2000 2017 вчит.поч.класів. №1722 2012 вища старший вчитель     с.. Верб'яж, 41 т.45-3-49
8. Гафинець Мар'яна Василівна 09.10.1982 вища Криворізький ДПУ 2005 вчитель укр. мови і літ-ри,зар. літ. класовод 2 кл., 21 вчитель поч. класів 16 2013 2001 2014 курси вчит.поч.класів №2810 2015  І категорія       с. Завадка
9. Нілабович Ніна Федорівна 01.10.1977 вища УжНУ 1999 вчитель математики математика, 18

вчитель математ.заступник

директора 0,5

19 1999 1999 2017 вчителів математ. №2365 2018 вища       с. Верб'яж, 2
10. Проньо Володимир  Юрійович  18.09.1969 с/спец Мукачівське педучилище 1989 Вчит. поч. класів класовод1 класу,22, бібліотекар, 0,5ст. вчитель поч. класів 29 2011 2011 2017 вчи.поч.кл.і бібліот №1349 2017 спец. 11 розр.       с. Верб'яж, вул. Н.Розтока, 15
11. Джугля Оксана Іванівна 29.04.1977 вища УжНУ 2000 вчитель укр. мови і літератури укр. мова і література 23,5 вчитель укр. мови і літератури 19 2000 2000 2018 вчителів укр. мови і літ. №58 2018 вища       с. Верб'яж, 70 т.45-3-01
12. Берліба Крістіна Семенівна 23.03.1994 вища Мукачівський педуніверситет 2015 вчит. поч. класів декретна відпустка вчитель поч. класів 1 2015 2015       спеціаліст         с. Верб'яж ,31
13. Варваринець Любов Олексіївна 02.10.1978 вища УжНУ 2000 вчит. Хімії Хімія 5,5г.,   мистецт.2,муз.митс.3, пед-орг.0,75ст.геом.2 вчитель хімії, пед-орг. 18 2001 2008 2014 курси педагогів-організаторів і хімії №2880 2015 І категорія       С. Н. Ворота
14. Джугля Ганна Юріївна 03.05.1982 вища УжНу 2004 вчит. Біології, хімії біологія,8 природ,2,осн.здор.5,географія,4 вчит. біології 4 2014 2014 2016 курси вчителів біології та основ здор. №3084 2017 ІІ категорія       c. Верб'яж
15. Могіш Мар'яна Михайлівна  09.02.1999 молодший спеціаліст Коледж мистецтв ім.А.Ерделі 2018 живописець-викладач образ. мист.,3 вчитель образ. мист. 0 2018 2018       спеціаліст 9 розряд       с.Скотарське