Правила прийому

Правила прийому до закладу освіти

Прийом дітей до 1 класу 2018 – нові правила і нововведення

Набір першокласників буде тривати до 1 червня, а з початку літа, якщо залишаться вільні місця, дитину можуть зарахувати до вибраної школи, а не за місцем проживання.

Етапи зарахування дітей до першого класу:

• 23 квітня – 31 травня: здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи.
  • 1 червня – 15 червня: навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились прийому дітей з мікрорайону.
  • До 1 вересня керівник навчального закладу видає наказ про зарахування.

Нововведення також забороняють збір грошей і дозволяють не носити форму. А ще планується рівномірний розподіл навантаження на вчителів – не більше ніж 30 дітей у класі.

У новому законі йдеться і про те, що навчальні заклади будуть розподілені на типи:

впродовж 5 років школи поміняють статути і стануть відповідати трьом типам – початковій школі, гімназії (5-9 класи) і ліцею (10-12 класи).