Увага!

З 21.03.2022р розпочинається дистанційне навчання.

Увага!!!

Від 1 березня 2022 року на базі нашої гімназії створено пункт збору допомоги ЗСУ, а саме нашій 128 бригаді.

"Волонтери Закарпаття " інформують тих, хто хоче допомагати військовим.
Що просимо вас урахувати ,та що просять люди з бойовим досвідом.
1. Закладка - це +, але скляна тара це -.
2. Тушонка , рибні консерви, паштети  +, Бажано з кільцем, щоб швидше відкрити і не вскривати ножами та ключами, яких може й не бути під руками. Не купуйте дорогі шпроти, краще іншу рибу по ціні дешевше, а по кількості більше.
3. Зубні пасти, шампуні, гелі, піна для гоління намагайтеся купувати не великим об’ємом, тому що це індивідуальні засоби використання. По об’єму менші, а по кількості поміщається їх більше. Краще одразу візьмуть двоє троє людей собі мильно-брийний засіб, ніж до одного флакону-тюбика буде черга.
4. Не купуйте горох, пшеницю, перловку кукурудзяну крупу. Вони дуже довго варяться, на це немає зовсім часу. Гречка, рис, вівсянка варяться удвічі менше. Не витрачайте на це дарма кошти.
5. Користується попитом мівіна та каші, які швидко варяться.
6. Не купуйте каву в зернах та мелену. Кавоварок там немає і ніколи їх заправляти. Кава має бути розчинна, чай у пакетиках, можна капучіно 3 в 1.
6. Потрібні сигарети та запальнички з кнопкою. Я не палю, газу не маю, тому не знаю, що це за кнопка, але хлопці кажуть, що такі надійніші.
7. Просять шоколад у батончиках. Їх зручно класти у кишеню.
8. Просять енергетики. Видно привчилися до шкідливого.
9. Просять цукерки, які можна смоктати.
10. Не купуйте печиво розфасоване у пластикові коробки. Місця займають багато, а по об’єму мало. Краще у пачках.
11. Якщо купуєте медикаменти, то одразу кажіть аптекарям, що це ліки для військових, щоб вони вам їх одразу скомпонували у один запакований пакет : вата, бинт, шприци 1,2,5,10 жарознижувальні, знеболювальні, кровоспинні, від тиску.

Увага!!!

З 28.02.2022 по 20.03.2022 канікули (Рекомендація МОН України у зв`язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року)

УВАГА

Дистанційне навчання продовжується з 07.02.22 – 11.02.2022

продовжено з 31.01 по

04.02.2022 .

Як уберегтися від коронавірусу.

Симптоми

Хворі відчувають лихоманку.кашель,ускладнене дихання, температура або нудоту та розлади шлунку.

Спочатку хвороба нагадує грип або застуду.

Як розповсюджується коронавірус

Він розповсюджується повітряно-крапельним шляхом.

При безпосередньому контакті із зараженими тваринами.

При вживанні сирих або недостатньо термічно оброблених м`ясних і рибних продуктів, яєць.

Профілактика

Мийте руки.Щонайменше 20 секунд. Можна використовувати дезинфікуючі засоби для рук.

Коли кашляєте або чхаєте,прикривайте рот і ніс.

Уникайте тісного контакту з усіма, хто має температуру та кашель.

Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Шановні педагоги, батьки, учні!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань - святом, яке однаково люблять, чекають і діти, і дорослі.
         У цей день ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, а й висловлюємо щиру вдячність всім педагогам за їх професіоналізм, самовіддану працю вчителя, наставника.Нехай у новому навчальному році підкоряються найвищі вершини знань, втілюються в життя найсміливіші задуми, а в щоденниках з'являються тільки відмінні оцінки

З Новим Роком! З Добрим роком!

Що ступив широким кроком
На поріг у вашу хату
І веселу, і багату.
Новорічне Вам вітання
І найкращі побажання:
Щоб були завжди здорові,
Жили в радості й любові,
Щоби гарно Вам велося,
Все задумане – збулося,
Хай Вас бог благословить,
В Новім році – хай щастить!